Sesja w Pałacu Bonerowskim

Z Karoliną i Filipem spotkałam się po raz drugi. Sesja z Nimi to zawsze dla mnie miła odskocznia od leśnych plenerów. Tym razem, mieliśmy ogromną przyjemność zrealizować sesję w Pałacu Bonerowskim w Krakowie. To miejsce, to istny wachlarz pięknych wnętrz, creme de la creme, w których uchwyciliśmy zdjęcia w eleganckim klimacie. Obejrzyjcie sami:

Ewa&Dawid love tour

„W trzymaniu się z dziewczyną za ręce najpiękniejsze jest to, że po chwili zapominasz, która ręka jest twoja. Zapominasz, że są dwie, a nie jedna.”

Sylwia i Kamil – miłość pełną parą


Uwaga, uwaga! Wkrótce będzie ślub! 💞

Ależ nam pięknie zaświeciło ostatnie jesienne słońce, na tych naszych Kołaczyckich „Mazurach.” Sylwia Umińska i Kamil dali się poznać jako energetyczna para, zakochana w sobie, tuż przed ślubem. 
Napełnili mnie optymizmem i mimo, że przed nami złowroga zima, jestem pełna inspiracji na kolejne sesje 😇

Old town

Kraków, to niedoścignione miasto moich skrytych marzeń. Tym bardziej, ucieszyłam się, kiedy Lilia Kowalska-Skórska – Fotografia ślubna i portretowa zgodziła się właśnie tam zrobić naszą sesję plenerową. Dziękuję szczególnie www.zbigniewblajerski.com za zaproszenie na dach swojej pracowni rzeźby, abyśmy właśnie tam mogli uchwycić magię miasta kontrastów, jakim jest Kraków. Efekty, oceńcie sami:

Styl Mirtillo

Zapraszam na Instagram Ani: @styl_mirtillo 🙂 !

Bardzo się ucieszyłam, kiedy zadzwoniła do mnie Ania z Styl Mirtillo, że potrzebuje zdjęć. Nie ukrywam, że fotografia ubrań jest najbliższa memu sercu. Pytając o szczegóły dowiedziałam się, że Ania szyje oryginalne ubrania dla małych panienek, a na sesji ma pozować również córeczka mojej ulubionej makijażystki Kasi Bracik – Matysik!

Byłam zachwycona na sesji jakością ubrań, dbałością o detale i pasją jaką w swój biznes wkłada Ania! Ta pasja udzieliła się i mi, podczas sesji. Wyszły takie oto kadry!